Sesje fotograficzne w domu i plenerze

Nie zajmuję się fotografią studyjną. Sesje rodzinne mogą odbyć się albo u Was w domu albo w plenerze. Nie bójcie się pozowania, sztywnej atmosfery i braku tematu do rozmów - sama lubię dużo mówić :) Aparat służy do uwiecznienia Waszej codzienności i chwil, które będziecie mogli wspominać po latach. Wyłapuję Wasze czułe spojrzenia, proszę byście siedzieli blisko siebie lub szeptali do siebie. Czasem proszę, abyście zastygli w danej pozycji. Dzięki zdjęciom zatrzymam dla Was czas na zawsze!

Fotografia dziecięca w Krakowie

 

Uwiecznij chwile na fotografii

Niezmiernie się cieszę, iż moje kadry przyciągnęły Waszą uwagę. Byłoby cudownie gdybyście postanowili zaprosić mnie do swojego domu, świata, żebym mogła z ich pomocą uchwycić Waszą historię.

Ze swojej strony mogę obiecać, że zrobię wszystko byście czuli się komfortowo przed obiektywem.

Termin sesji i odbitki

Rezerwacja terminu sesji następuje po wpłacie 100 zł zadatku. Reszta kwoty w dniu sesji. Zdjęcia oddaję w formie elektronicznej. Odbitki drukowane są na papierze jedwabnym. Poza odbitkami można dokupić drewniane pudełko, pendrive, albumy.

Klikając „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Polityka prywatności

Twój e-mail:
Planowana data sesji
Sesja
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zapytaj o termin dziecięcej sesji fotograficznej

dziecięce

© 2019 Wszystkie prawa zastrzeżone | Karolina Setlik Photography | Kraków

Sesje fotograficzne noworodkowe, ciążowe, rodzinne i lifestyle.

Polityka prywatności i cookies.